Öne Çıkanlar Le Corbusier Abdurrahman Güngör Yavuz Işık Zücaciye nesim ekinci

HOME&OFFICE CONCEPT 5 yaşında

Günler günleri, haftalar haftaları, aylar ayları kovaladı; yılların üzerine yıllar eklendi ve koskoca bir beş yıl geride kaldı. 2009 yılının eylül ayında çıktığımız her anı bir başka keyif, bir başka mutluluk dolu bu güzel yolda aynı şevk, aynı heyecan ile yürümeye devam ediyoruz; devam edeceğiz. Bu yolun her adımında yanımızda olan, varlıklarıyla hayatın her anını yaşanır kılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Cafer Kara / Çukurova Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı

2009 yılında yayın hayatına başlayan HOME&OFFICE CONCEPT, kısa süre içerisinde büyük bir başarıya imza atarak, inşaat ve yapı sektörünün önemli yayınlarından biri haline geldi. Bölgesel dağıtım yapan bir yayın olmasına rağmen kaliteli tasarımı ve içeriğiyle ulusal dergileri aratmayan HOME&OFFICE CONCEPT’i başarısından dolayı kutluyorum. Ayrıca bir Adanalı olarak; inşaat firmaları, müteahhitler, mimarlar ve mühendisler tarafından da büyük ilgi gören bu yayını bölgemize kazandırdıkları için tüm HOME&OFFICE CONCEPT Ailesi’ne teşekkürlerimi sunuyorum. Kurulduğu günden bugüne büyük bir ilgiyle okuduğum bu derginin, daha uzun yıllar aynı kaliteyle okurlarına ulaşmasını diliyorum. Nice 5 yıllara…

Murtaza Kılçık /Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı
HOME&OFFICE CONCEPT'i kurulduğu gönden beri takip ediyoruz. Adana'da güncel sorunları takip eden aktüel bir dergi. İçerisinde bizim sektörümüzle ilgili pek çok konuya yer veriyor. Onlara, başarılarının devamını diliyoruz.

Nesim Ekinci/ Mersin Yapı Müteahhitleri Derneği (MERYAP) Başkanı
Kendini her seferinde daha da geliştirerek, her sayısında dolu dolu içeriklerle kalitesinden ödün vermeyip, baskı kalitesiyle de sektörümüze renk katan HOME&OFFICE CONCEPT’in 5’inci yılını kutluyorum.
HOME&OFFICE CONCEPT, her sayısında çıtayı biraz daha yukarı taşıdı ve görünen o ki bu çıta, her yeni sayı ile daha da yukarı taşınacak.
İçeriğinde uzman yazarların, haberlerin, röportajların ve bölgemizden çok değerli firmaların kendilerini tanıttıkları reklamların yer aldığı tüm sayıları ilgiyle takip ediyor, çalışanlarına bir kez daha tebriklerimi sunuyorum.
Sektörün sorunlarını gündeme getiren, sektörde hizmet veren firmalarla ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çözümler üreten çalışmalarının devamını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel inşaat, dekorasyon, mimarlık dergisi HOME&OFFICE CONCEPT'in 5’inci yılını bir kez daha kutluyor, başarılı ve uzun soluklu bir yayın hayatı temenni ediyorum.

Zafer Ofluoğlu / E İnşaat Ltd. Şti.
Tasarım, mimari ve inşaat; esasında yaşamın hem kurucusu hem de detaylarıdır. Her sayıda başka bir yaşam detayını ortaya koyan derginizi yıllardır okuyorum. Ayrıca derginizin bölgemiz üzerindeki gücünü, projelerimizin reklamları içinde kullanıyorum. Sevgili Mustafa Öncül ve Sefa Sofuoğlu ile dostluğumuz eşimin sayesinde oldu ve devam etti. Yıllar içerisinde neredeyse aile gibi olduk. Ofislerini her zaman kendime, kendileri gibi yakın buldum. Çalışmalarımız da bu bağlamda hep akıl, bilgi ve güzellik dolu oldu.
Bölgemiz geliştikçe hepimizin sorumluluğu ağırlaşıyor. HOME&OFFICE CONCEPT'in yeni yaşını kutluyor, bilginin, aklın, gücün ve güzelliğin önderliğinde, uzun ve başarılı, çağdaş bir çalışma yaşamı diliyorum.

Mustafa Fidan Vursavuş / Ata Emre İnşaat
HOME&OFFICE CONCEPT 5 yaşında deyince, zamanın bu kadar hızlı aktığının ben bile farkına varamamışım. Derginin ilk çıktığı günü, ilk sayı çalışmalarını hatırlıyorum. “Uzun soluklu olur mu?” diye herkes tarafından düşünülürken, kendisine benzer dergilerin doğmasına sebep olan bir dergi HOME&OFFICE CONCEPT. Adana'ya büyük katkısı olan bir dergi, kendi tarzındaki dergilere de yol açtı. Adana'da HOME&OFFICE CONCEPT'in olmadığı bir sektör düşünülemez. HOME&OFFICE CONCEPT nerede olursa olursa olsun incelediğimiz, çıkışını sabırsızlıkla beklediğimiz, sahiplerine saygı duyduğumuz bir dergidir.

Tunç Eraydın / EFT Yapı
Elime her aldığımda beni heyecanlandıran ve her defasında sayfalarını karıştırmaktan büyük zevk duyduğum, Adana'ya ancak bu kadar yakışan ve Adana'yı en iyi temsil eden HOME&OFFICE CONCEPT'i Adana'ya kazandıran Mustafa Öncül ve Sefa Sofuoğlu'na teşekkür ediyoruz.

Halit Erdoğan / Ömer Bayram İnşaat
HOME&OFFICE CONCEPT, ilk günden itibaren sürekli takip ettiğimiz, Adana'nın en gözde dergisi. Tutulan, sevilen, bizim meslek grubunca önemsenen bir dergi. Adana'da bu alanda yayım yapan ilk dergi. Elit bir şekilde çıktı ve elit bir şekilde yayım hayatına devam ediyor. Biz sizlerle birlikte çalışmaktan memnunuz, mutluyuz. Bu birlikteliğin devamını diliyoruz.

Yücel Bayram
Derginiz Adana'ya yakışan, gerçekten Adana'da olması gereken bir dergi. Adana reklam konusunda çok eksiği olan bir ilimiz, HOME&OFFICE CONCEPT sektörel bazda baktığımızda bunu tamamlayan, okuyucusuna bizim tarzımız mağazalarda, yapılarda öne çıkan, okuyucu kitlesi olan
bir dergi. İnşallah daha çok kişi bu dergiyi okur ve bilir. Bizim için önemli bir yayın. Adana için gerekli bir dergi, inşallah 5'inci yılında dergi daha ilerilere taşınır ve bizler de sizlerle çalışmaya devam ederiz.

Kadir Üçgül / Üçgül İnşaat
Mustafa Öncül, Sefa Sofuoğlu, HOME&OFFICE CONCEPT... Ben onlara kısaca başarının ve başarmanın üç ayağı diyeceğim. Hemen diyeceksiniz ki masa dört ayaklı olur dördüncü ayak
nedir? O da inanmaktır.
Bir gün dostlarımızla yazıhanemde kahvaltıdaydık. Ya aradı, ya da biz onu aradık tam hatırlayamıyorum, Mustafa Öncül kardeşim bir yere gidiyordu. yarı yoldan çevirdik, çağırdık. Bizi hiç kırmadan, yolunu uzatma pahasına yanımıza geldi. Dedik ki: Mustafa Bey, biz Adanalıyız Adana'da iş yapıyoruz, Adana dili konuşuyoruz ama kendimizi ifade edemiyoruz.
Mustafa Abimiz bizi anında mutlu edecek sözleri sarf etti, "Artık sizlerin sahipleneceği bir dergi var: HOME&OFFICE CONCEPT"
Ve o günden sonra…
Bir Adana markası
Bir Adana sevdası
Bir Adanalı ruhu…
Adanalı müteahhidin,
Adanalı esnafın,
Adanalı mimarın, mühendisin,
Adanalının Adana'sı…
Ben bir Adanalı olarak, bir Adana markasında olmaktan ve azıcık da olsa bu dergide yazmaktan, var olmaktan gurur duyuyorum. Adana markası olma yolunda, Adana markalı inşaat dergilerinin, sektör dergilerinin yolunu açan, önünü açan HOME&OFFICE CONCEPT'e, Mustafa Abime ve ekibine teşekkür ediyorum...

Erkan Özçete / Adana Grup İnşaat A.Ş.
Adana’mızın ulusal yayın kalitesindeki dergisi HOME&OFFICE CONCEPT'in 5'inci yılını doldurmuş olması, öncül:sefa ve ekibinin titiz, vefakar, gayretli çalışmalarının sonucudur. Dergi, yayın hayatına başladığı günden bu yana, yeni kesimlere ulaşıyor ve gücüne güç katıyor. Tüm HOME&OFFICE CONCEPT ekibinin 5'inci yılını kutluyor, yayın hayatında, daha nice başarılarla dolu yıllar diliyorum.

Ahmet Sürerdamar /Akdeniz Park İnşaat
Adana’mızın ve bölgemizin sıcaklığını, ulusal bazda profesyonelliği ve kaliteyi hissettiğimiz ve keyifle okuduğumuz HOME&OFFICE CONCEPT dergisinin 5'inci yılını Akdeniz Ailesi olarak kutlar, kısa sürede elde ettiğiniz başarının uzun yıllar devam etmesini temenni ederiz.

Haluk Naycı/ Eryapı İnşaat Dekorasyon A.Ş.
Tüketici penceresinden bakıldığında; Mersin’de tüm Akdeniz hatta Türkiye geneli ile yarışabilecek nitelikte projeler üretildiğini ve hayata geçirildiğini görüyoruz. Tüketici bu projelerde yer almak istediğinde ise; maliyet olarak mukayese edildiğinde halen, Türkiye’nin en makul fiyatları ile karşılaşmaktadır. Yani bu bölge insanı kaliteli malı alırken iki kere kazanmaktadır. İnşaat firmaları ise gittikçe yükselen inşaat maliyetleri ve yanlış şehirleşme nedeni ile ciddi bir özveri ile iş yapmaktadır. Firma olarak bizde, herbiri inşaat sektörünü meslek edinmiş profesyonel aile bireylerinden oluşan şirketimizle, üzerimize düşen özverilerle, doğru, kaliteli ve farklı projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda gerek iş yeri, gerekse konut olarak sektörde öncü olmaya şehrimize değer katmaya devam edeceğiz.

Necat Akyıldız /Akyıldız İnşaat Ltd. Şti.
Günümüzde ilk olmak, bu ilki zirveye taşımak ve yıllarca zirvede kalmak zordur. HOME&OFFICE CONCEPT bu başarıya imza atarak, Çukurova bölgesinde sınırlarını aşarak, bir derginin ötesinde, sektörel olarak müteahhit, mimar ve her kesimden halkın beğenisini kazanarak, kişilerin ufkunu açan öncü bir dergi olmuştur. Yıllardır bu haklı gururunuza şahitlik etmekteyiz. Bu düşünceler çerçevesinde 5'inci yılınızı kutlar, başarılarınızın daim olmasına şahitlik etmek isteriz. Saygılarımızla...

Ferhat Beluk / Erciyes İnşaat
HOME&OFFICE CENCEPT'in bölgede mimari anlamda sektöre yön verenlerin buluştuğu bir dergi olduğuna inanıyorum. Özellikle mimari anlamda yeniliklerin, yeni fikirlerin paylaşılması, önemli mimarlarla röportajlarının yapılması ve onların görüşlerinin paylaşılması, sektörel olarak bizler için faydalı oluyor. Ayrıca HOME&OFFICE CONCEPT sayesinde sektörde beraber çalıştığımız diğer arkadaşlarımızın yaptıkları yeni projeleri inceleyip, onlar hakkında bilgi sahibi oluyoruz. HOME&OFFICE CONCEPT'in her sayısını heyecanla takip ediyoruz. HOME&OFFICE CONCEPT'in bölgeye hem dekoratif hem mimari hem de sektörel anlamda değer kattığına inanıyoruz.

Mustafa Ünal / Ünallar İnşaat
HOME&OFFICE CONCEPT, mükemmel bir dergi. Biz de bu yüzden onlarla çalışıyoruz.
HOME&OFFICE CONCEPT iç dizaynı, baskısı, insanlarla olan münasebetleri kadar sayfalarında
sunduğu güncel ve farklı konularla da okurlarına yeni ufuklara açıyor. Mükemmel
bir dergi, mükemmel bir kadro... Derginizi herkese tavsiye ediyor, yeni sayılarınızı sabırsızlıkla
bekliyoruz.

Ramazan Yüksel / ER İnşaat 
HOME&OFFICE CONCEPT Adana için büyük bir şans. Büyük bir gelişim kaynağı. Derginin ilk sayısına baktığımda, bu derginin ulusal bir dergi olduğunu düşünmüştüm. Fakat içeriğini incelediğimde, Adana'da basıldığını görünce çok memnun oldum. Adana için büyük bir kazanım.

Emre Yıldırım / Yıldırım Proje
Yayın hayatına başladığı günden bu yana değişen, gelişen, ilkeli ve zengin içeriği ile kalite çıtasını sürekli yükselten tüm HOME&OFFICE CONCEPT Aile'sini kutluyorum. Sadece Güzel Adana'mızda değil, tüm Türkiye'de sanat, bilim, edebiyat ve çağdaş yaşama dair her konuda en güncel haberleriyle hepimizin evinde, ofisinde konuğumuz oldunuz. Daha nice 5 yıllar birlikte olmak dileğiyle tebrikler.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.