Öne Çıkanlar Kalebodur Gökhan Karakuş Sait Faik Abasıyanık Burkon Turizm Aslı Kutluay

HOME&OFFICE CONCEPT’in “6. Yıl” sayısı bomba gibi geliyor

2009 yılında yayın hayatına başlayan ve ilk sayısından itibaren yapı sektörü tarafından ilgi ile takip edilen HOME&OFFICE CONCEPT, 6’ıncı yılını bitirip, 7’nci yılına girmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nın ilk ve tek bölgesel sektörel dergisi olan ve Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinde yayımlanan HOME&OFFICE CONCEPT, hazırlıklarını sürdürdüğü 56’ncı sayısıyla 7’nci yaşına görkemli bir başlangıç yapmayı planlıyor.

Mimarlar, iç mimarlar, müteahhitler, yapı malzemesi üreticileri ve satıcıları, mobilya üretici ve satıcıları ile yapı sektöründe yer alan herkes tarafından ilgiyle takip edilen HOME&OFFICE CONCEPT, sektör için güçlü ve etkili bir iletişim kanalı olmaya devam ediyor.

“Ekibimiz, içeriği, tasarımı, baskı kalitesiyle sadece Türkiye değil, Avrupa’dakilerle de yarışan bir dergi hazırlıyor.”

6’ncı yaşını kutlamaya hazırlanan HOME&OFFICE CONCEPT’in Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Öncül, yeni yaş hazırlıkları için şöyle konuştu.

Mustafa Öncül“Yaklaşık iki yıl süren bir hazırlık sürecinden sonra 2009 yılının eylül ayında yayın hayatına başlayan HOME&OFFICE CONCEPT, çok kısa bir sürede bölgenin en güçlü dergisi konumuna geldi. Yapı sektörünün tüm tarafları dergimizi yakından takip ediyor, sektördeki gelişmeleri buradan takip ediyor. Uluslararası standartlarda bir dergi hazırlamak iddiasıyla yola çıktık. Çıtayı yukarı koyduk ve her sayımızda da çıtayı daha yukarı taşıyarak yolumuza devam ediyoruz. Ekibimiz, içeriği, tasarımı, baskı kalitesiyle sadece Türkiye değil, Avrupa’daki dergilerden de geri kalmayan ve hatta onlarla yarışan bir dergi hazırlıyor.”

“Bölgesel ve ulusal birçok sektörden reklamveren orta ve üst gelir grubunda yer alan, yaşam kalitesine önem veren tüketicilere ulaşmak için HOME&OFFICE CONCEPT’i tercih ediyor.”  

HOME&OFFICE CONCEPT’in reklamverenler için de güçlü bir reklam mecrası olduğunun altını çizen Mustafa Öncül, “Orta ve üst gelir grubunda yer alan, yaşam kalitesine önem veren tüketicilere ulaşmak isteyen reklamverenin tercihi olmak memnuniyet verici” diyerek ve şunları söyledi.

“HOME&OFFICE CONCEPT’i projelendirirken, yapı sektörünün ‘üretici-satıcı-müşteri’ üçgeninde yer alan firmalar için güçlü ve etkili bir partner olmasını düşünmüştük. Bunu çok büyük ölçüde sağladığımıza inanıyorum. Üstelik sadece yapı sektörü ile de kalmayıp, bölgesel ve ulusal birçok sektörden reklamveren orta ve üst gelir grubunda yer alan, yaşam kalitesine önem veren tüketicilere ulaşmak için HOME&OFFICE CONCEPT’i tercih ediyor. Dergi olarak bölgemizin iş yaşamına, ekonomisine, istihdamına mütevazı da olsa katkı sağladığımız için çok mutluyuz.”

“Bu özel sayıda yer almak isteyen reklamverenler acele etsin.”

HOME&OFFICE CONCEPT’in “6’cı Yıl Özel Sayısı”nda yer almak isteyen reklamverenlerin acele etmesini söyleyen Öncül, özel sayının eylül ayının ilk haftasında okuyucularıyla buluşacağını sözlerine ekledi.